Slider

Vanaf het start/finishschip door Jan Spijkerman

Na een aantal jaren storm en regen beloofd het dit jaar een prima weekend te worden.
Windkracht 3 tot 4 op zaterdag en 3 tot 5 Beaufort op zondag zijn prima omstandigheden.
Jammer is het echter wel dat het aantal deelnemers elk jaar weer minder wordt.
Dit jaar komen we uit op ongeveer 60 deelnemers. Een jaar of tien geleden waren dat er ruim 200, dus we proberen op het startschip te bedenken hoe dat komt en of daar ook wat aan te doen is. Om ergens mee te beginnen is het volgens ons slim om de aankondiging voor de wedstrijden al vroeg in het seizoen op de website te zetten. Dat gaan we dus zeker doen.

Voor de liefhebbers, volgend jaar zijn de wedstrijden gepland op 31 aug. en 1 sept. 2013

Open zeilwedstrijden 2012

Open zeilwedstrijden 2012

Er waren dit jaar hoofdprijzen weggelegd voor Hans van der Kooy uit Akkrum ( 12 Voets Jollen), Charlotte Eveleens en Hinke Visser uit Sneek ( Flits A), Gerrit Foppe Wissels en Bente Jitske Wissels uit Drachten (Flits B), Willem Kramer en Hendrik Kramer uit Snikzwaag (Flits C), Hopma uit Heeg (GWS Schouwen), Jelmer Yntema en Jorrit Bonnema uit Sneek (Vaurien), Erwin Pol en Rick Nakken uit Goutum (Schakel), Harry Amsterdam, Theo Bosma enTjalling Tjalsma uit Sneek (Regenboog)

Uitslag 12VJOL

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 786 Hans van der Kooy 8,0 2 2 2 2
2 870 Reinhard Schroeder 13,0 4 1 1 7
3 867 W. de Boer 14,0 1 5 4 4
4 859 Bert Bos 17,0 8 3 5 1
5 788 Piet de Boer 19,0 5 6 3 5
6 709 K. Weissenbach 23,0 3 9 8 3
7 641 T. van der Laan 24,0 7 4 7 6
8 858 Albert Helder 27,0 6 7 6 8
9 658 J. Blokland, S. Bosma 38,0 9 8 9 dnf
10 307 Piet Velink 42,0 10 10 10 dnf
11 766 Berend Brijder 48,0 dnc dnc dnc dnc

Uitslag FLITS-A

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 842 Charlotte Eveleens, Hinke Visser 4,0 1 1 1 1
2 683 Elina Douma, Timo Engelsma 9,0 2 2 2 3
3 300 Houkje Anna de Lange, Pien Griepsma 12,0 4 3 3 2
4 990 Marleen Zondervan, Femme Rijk 15,0 3 4 4 4

Uitslag FLITS-B

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 47 Gerrit Foppe Wissels, Bente Jitske Wissels 6,0 2 1 1 2
2 915 Wiebo de Visser, Jaap Reitsma 9,0 4 2 2 1
3 1025 Rianne Jasper, Pier Allaard Wissels 12,0 1 3 4 4
4 1090 Annelie Boersma, AnneRixt Rietsama 13,0 3 4 3 3

Uitslag FLITS-C

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 600 Willem Kramer, Hendrik Kramer 6,0 1 1 1 3
2 681 Hester Jasper, Melanie Meeter 13,0 4 4 4 1
3 1056 Femke Eveleens, Hella Foekema 13,0 3 6 2 2
4 1102 Ruben Sijperda, Wim Foekema 13,0 2 3 3 5
5 911 Britt Abma, Marieke Gijselaers 20,0 5 2 5 dnf
6 1111 Marcus Woormeijer, Ron Woortmeijer 21,0 6 5 6 4
7 1021 Chantal Roseboom, Niek van Dijk 27,0 7 7 7 6

Uitslag GWS

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 120 Hopma, Heeg 13,0 4 5 1 3
2 103 G. Brekeveld, Jantina 14,0 5 4 4 1
3 96 Durk Vis, A. de Jong 16,0 7 2 5 2
4 86 Martin Woudstra, Boudewijn Kanitz 18,0 6 6 2 4
5 134 A. de Jong, Durk Mud 19,0 3 8 3 5
6 102 Hylke Visser,am, Foeke Visserman 23,0 2 1 dnf dns
7 66 Thomas Visserman, Johannes Schuurmans/Jantsje Ee 24,0 1 3 dnf dns
8 131 Anne Heerschop, Wytse Heerschop 28,0 8 7 6 7
9 62 Djessica Zwaga, Anke Zwaga 32,0 dnc 9 7 6

Uitslag REGENBOOG

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 74 Harry Amsterdam, Theo Bosma/Tjalling Tjalsma 7,0 2 2 1 2
2 37 Peter Schuil, Olga Schuil 11,0 4 1 2 4
3 154 Angela Brandsma, Bart La Grouw/marcel Splinter 15,0 3 3 3 6
4 94 Theo de Vries, Roelof de Vries/ Robin Bos 19,0 5 5 6 3
5 72 Marinus Schouten, Peter Naeye/Hendrik Numa 20,0 10 4 5 1
6 77 Lex van Droge, Jan van Droge/Hero Nieveen 26,0 1 6 7 dnc
7 38 Douwe Zwart, Kit Coremans/Jackie Hettinga 29,0 8 7 9 5
8 88 Lucas Bouma, NN 34,0 6 dnf 4 dnc
9 83 Bart Vrinten, Arjen Snoeck/ NN 35,0 11 9 8 7
10 118 Willem Overtoom, Mathies Overtoom/ Marcel Overt 36,0 7 10 11 8
11 12 Bertus ter Beek, Klaas Doevendans/Henk Jan Viss 36,0 9 8 10 9

Uitslag SCHAKEL

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 2613 Erwin Pol, Rick Nakken 6,0 1 1 3 1
2 2485 Lysbet Bonnema 7,0 2 2 1 2
3 2004 Michiel de Boer, Sietske Doornbos 15,0 3 6 2 4
4 2456 Sten Renema, Lars de Bok 18,0 6 3 6 3
5 2484 Mark Woortmeijer, Ferdau Jansma 20,0 5 5 5 5
6 1954 Jan Hielke, Anke 21,0 4 4 7 6
7 2611 Geart-Jacob de Jong, Ijsbrand de Lange 27,0 7 7 4 dnc
8 2436 Friso Salverda, Berend Salverda 31,0 8 8 8 7

Uitslag VAURIEN

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 36337 Jelmer Yntema, Jorrit Bonnema 4,0 1 1 1 1
2 36156 Janine de Haan, Brecht van der Ende 10,0 2 2 3 3
3 36198 Alwin Lochhorn, Nico Lochhorn 11,0 3 4 2 2
4 36293 Michiel Sickler, Femke Schiere 17,0 4 3 5 5
5 36294 Femke Yntema, Roza Kooystra 20,0 dnc dnc 4 4

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.023.076
Copyright 1986 – 2012, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl