Slider

14 en 15 September – Herfstwedstrijden Olympiajol

28 en 29 September – NK Tirion

12 en 13 Oktober – 26e Zeilscholen kampioenschappen

    
Friese reünie Stichting Stamboek Ronde en Platbodemjachten (SSRP)10-07-202012-07-2020
NK 12 Voets Jollen21-08-202024-08-2020
Open wedstrijden Langweer29-08-202030-08-2020
NK Sprint Olympiajollen19-09-202020-09-2020
NK Tirion26-09-202027-09-2020
Sloeproeien Langweer03-10-2020  
NK Zeilschool Kampioenschappen10-10-202011-10-2020
Hein Ruyten Trofee24-10-202025-10-2020